Webinar: Skuteczna Realizacja Celów

🌟 Nowy Rok, Nowe Możliwości… 🌟

⏳ Czy w Nowym Roku postawiłeś sobie cele, które już zaczynasz tracić z oczu? To częste, zwłaszcza czym bliżej końca stycznia, kiedy początkowy entuzjazm może wygasać. Ale nie martw się! Ten webinar to Twój przepis na odzyskanie motywacji i skuteczną pracę nad celami przez cały rok!

🚀 Dołącz do inspirującego webinaru i przekształć swoje postanowienia noworoczne w osiągnięcia. Wykorzystując elementy warsztatowe, będzie mógł odkryć jak skuteczne realizować swoje cele.

🛠 Elementy Warsztatowe:
Ten webinar nie będzie tylko wykładem – to interaktywne doświadczenie! Będę prowadził Cię przez praktyczne ćwiczenia, więc ważne jest, abyś przygotował się odpowiednio:
– Przygotuj notes i długopis
– Zadbaj o ciche miejsce, wolne od rozpraszaczy, aby w pełni skorzystać z tego spotkania

🎯 Co Zyskasz:
🔑 Narzędzia: Poznasz narzędzia, które pomogą Ci skutecznie pracować nad swoimi celami.
🌱 Wzrost z Wartościami: Dowiedz się, jak ustalać i realizować cele w sposób, który jest zgodny z Twoimi osobistymi wartościami.
🌟 System przekonań: Odkryjesz swoje przekonania związane z realizacją celów.

👥 Dla Kogo?
Ten webinar jest idealny dla każdego, kto pragnie rozwinąć swoje umiejętności w zakresie osiągania wszelkich celów -zarówno tych bardzo osobistych, relacyjnych czy zawodowych.

👤 Prowadzący:
Bartosz Zadurski – trener Empatycznej Komunikacji (w procesie certyfikacji na trenere NVC), Praktyk IFS, Provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Dobrych Relacji oraz Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Autor podcastu o ciele, emocjach i komunikacji „Zadurski Mówi”. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach, m.in: TEDx Gdynia, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Festiwal Dobrych Relacji, Festiwal Wibracje, Festiwal Simbiosa.

📅 Data i Czas:
Wtorek 16 stycznia, 20:00-21:00 (nie spóźnij się, bo od razu zaczniemy)

🔗 Zapisy:
cele.gr8.com

❗️ Nie przegap tej okazji, aby przekształcić swoje cele w rzeczywistość. Liczba miejsc ograniczona! ❗️

Data

16 sty 2024
Expired!

Czas

20:00 - 21:00

Więcej informacji

Przejdź do zapisów

Lokalizacja

Online
Przejdź do zapisów
Shopping Cart
Przewiń do góry